Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie

NAUCZYCIELE
WCHODZĄCY W SKŁAD RADY PEDAGOGICZNEJ
ZESPOŁU SZKÓŁ W SZTUMIE
rok szkolny 2022/2023

Lp.

Nazwisko i imię

Stanowisko / Przedmioty

 1.

 mgr Cebula Ewa

 dyrektor szkoły/ matematyka, przedmioty zawodowe logistyczne, chemia

 2.

 mgr Dąbrowska Bożena

 wice dyrektor szkoły/chemia

 3.

 mgr Berg Joanna

 język angielski, język hiszpański

 4.

 mgr Bogdańska Bogusława

 pedagog szkolny/wychowanie do życia w rodzinie

 5.

 mgr Buber-Bubrowiecki Robert

 wychowanie fizyczne

 6.

 mgr Chańko Marcin

 wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

 7.

 mgr Chrześcijańska Marzena

 język polski, muzyka

 8.

 mgr Chybalska Małgorzata

 matematyka

 9.

 mgr Dziedowicz Małgorzata

 matematyka, informatyka

 10.

 ks. mgr Hoffmann Włodzimierz

 religia

 11.

 mgr Jakubowska-Smaruj Ewelina

 biologia, fizyka

 12.

 mgr Kapuścińska Michalina

 język angielski

 13.

 mgr Kaszuba Joanna

 język angielski

 14.

 mgr Klekowiecka Edyta

 biologia

 15.

 mgr Kowalik Wiesława

 geografia

 16.

 mgr Krause Mariusz

 historia, geografia, wos, historia i społeczeństwo, historia  i teraźniejszość

 17.

 mgr Lińska Renata

 matematyka, przedmioty zawodowe ekonomiczne

 18.

 mgr Majewska Monika

 przedmioty zawodowe logistyczne

 19.

 mgr Maziarz Maja

 język angielski

20.  dr Michalik Andrzej  przedmioty zawodowe logistyczne
 21.

 mgr Moderacki Marek

 przedmioty zawodowe informatyczne

 22.

 mgr Nabojczyk Marcin

 wychowanie fizyczne

 23.

 mgr Nieścier Paweł

 przedmioty zawodowe informatyczne

 24.

 mgr Noiński Marcin

 historia, wos, historia i społeczeństwo, historia i teraźniejszość

 25.

 mgr Orczyk Joanna

 informatyka, przedmioty zawodowe logistyczne

 26.

 mgr Ostrowska-Nenczak Beata

 język polski

 27.

 mgr Paprocka Alicja

 psycholog szkolny

 28.

 mgr Pasławska Anna

 przedmioty zawodowe ekonomiczne

 29.

 mgr Ranachowska Anna

 przedmioty zawodowe ekonomiczne

 30.

 mgr Sajkowska Ewa

 przedmioty zawodowe logistyczne

 31.

 dr Szczuchniak Przemysław

 bibliotekarz/historia, historia i teraźniejszość

 32.

 mgr Szulga Wincenty

 fizyka

 33.

 mgr Wróblewska Aleksandra

 język niemiecki, podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe ekonomiczne

 34.

 mgr Żyra Halina

 język polski